Farmaceuci szpitalni pytają o podwyżki wynagrodzeń

Farmaceuci szpitalni pytają o podwyżki wynagrodzeń

Opublikowany

Pytają także o szereg innych działań, które NRA podczas zeszłorocznego VII Krajowego Zjazdu Aptekarzy zobowiązała się realizować.

List dotyczy rewaloryzacji wynagrodzeń, działań mających na celu określenie płacy minimalnej dla farmaceutów szpitalnych, ustalenia norm zatrudnienia oraz zakresu zadań aptek szpitalnych. 

Jako szeregowy farmaceuta odprowadzający regularnie składki na samorząd aptekarski, w imieniu kolegów zatrudnionych w aptekach szpitalnych i działach farmacji szpitalnej, zwracam się z uprzejmą prośbą o udzielenie odpowiedzi, które z ww. najważniejszych działań i podjętych na VII KZA przez Naczelną Radę Aptekarską zobowiązań zostały w ubiegłym roku podjęte i zrealizowane w części dotyczącej środowiska farmaceutów szpitalnych?

mgr farm. Dariusz SmolińskiFarmaceuta szpitalny,Członek Opolskiej Okręgowej Rady Aptekarskiej,Redaktor aptekaszpitalna.pl

Treść zapytania kliknij tutaj.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Akustone, czyli spray kontra patyczki do uszu

Raz na jakiś czas w mediach pojawia się reklama, która trafia do świadomości bardzo wielu ludzi. Dany produkt z miejsca staje się hitem, jeśli nie sprzedażowym to chociażby takim, iż chcemy o nim wiedzieć więcej. Tym razem takim gorącym tematem wśród Polaków stało się czyszczenie uszu.