Porozumienie GIF i NIA

Porozumienie GIF i NIA

Opublikowany

Główny Inspektor Farmaceutyczny Zbigniew Niewójt i Prezes Naczelnej Rady  Aptekarskiej Elżbieta Piotrowska-Rutkowska podpisali porozumienie w  sprawie zasad współdziałania przy wydawaniu opinii w sprawach udzielania i cofania zezwoleń na prowadzenie aptek ogólnodostępnych oraz ustanawiania i zmiany kierowników aptek.

Treść porozumienia do pobrania w załączeniu.

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Porozumienie_GIF-NIA_z_21_07_2017r.pdf

pdf | 1,14 MB

Pobierz
Powiązane artykuły
Krem w aptece? Doradzić może tylko farmaceuta!

temu

Wojewódzki Inspektorat Farmaceutyczny w Gorzowie Wielkopolskim uznał, że porady dotyczącej doboru kosmetyku do skóry, w aptece może udzielić tylko farmaceuta.
Farmaceutów czeka spore wyzwanie

temu

Już od lutego 2019 wchodzą w życie przepisy, które mają zahamować wprowadzanie na rynek fałszywych leków. Branżę, w tym farmaceutów czeka spore wyzwanie informatyczno-organizacyjne.
Trendy na rynku farmaceutycznym

temu

Rok 2017 jest niewątpliwie przełomowy dla rynku aptek. Nagłe zmiany legislacyjne w Prawie farmaceutycznym sprawiły, że w działaniach marketingowych po razkolejny do głosu doszły uwarunkowania polityczno-prawne. Najlepsi na tym rynku odpowiednio wcześniej nakreślili różnesce nariusze i od chwili wejścia w życie nowelizacji ustawy spokojnie oczekują rozwoju wypadków. Co nas czeka w najbliższych miesiącach i który kierunek obierze rynek farmaceutyczny?
Marihuana w aptekach

temu

Już pod koniec października – zgodnie z prawem – farmaceuci będą mogli wytwarzać leki recepturowe na bazie konopi indyjskich. Wynika to z nowelizacji ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii oraz ustawy o refundacji leków, środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego oraz wyrobów medycznych z 7 lipca 2017 r., podpisanej przez prezydenta i opublikowanej już w Dzienniku Ustaw.

Reprtintic - tatuaż jak nowy

Dzięki reklamie dowiedziałam się, że istnieje coś takiego, jak krem pielęgnacyjny do tatuaży. Pytanie, co to za cudo, wycelowane precyzyjnie w niszę osób posiadających pewne ozdoby na skórze. Jako osoba nie posiadająca tatuażu, tym chętniej podejmę się tematu aby odkryć co takiego niesamowitego ma w składzie ten produkt i jak wpływa na barwnik wprowadzony pod skórę.