Nie taka sieć straszna?

temu

Konfederacja Lewiatan: straszenie Polaków kapitalistami z zachodu, którzy będą kontrolować polski rynek aptek jest więc poważnym nadużyciem.
Wiceminister Łanda: w prawie farmaceutycznym zobaczycie Państwo bardzo mocne regulacje

temu

- Jesteśmy zainteresowani, aby utrzymać zdrową równowagę na rynku tzn., aby nie doszło do dominacji ani w jedną ani w drugą stronę.
Obrońcy biznesu

temu

Stowarzyszenia skupiające właścicieli sieci i innych ich obrońców próbują udowadniać, że z działalnością sieci aptecznych na polskim rynku nie wiążą się żadne przekroczenia prawne,afery i skandale. Ministerstwo Zdrowia zapowiada jednak kontynuację prac nad ustawami, które mają uporządkować rynek, ponieważ w odróżnieniu od obrońców biznesu dostrzega ważny interes społeczny w tym, by rynek nie został – ze szkodą dla społeczeństwa – zmonopolizowany przez kilka wielkich sieci.
Apteki i farmaceuci w obliczu wyzwań

temu

Uczestnicy III Ogólnopolskiej Konferencji Farmaceutycznej spotkali się w Bydgoszczy, by rozmawiać o najważniejszych problemach nurtujących środowisko aptekarskie.
Nierówna walka z gigantami

temu

Chociaż z roku na rok liczba aptek systematycznie rośnie, to zmienia się struktura rynku – tracą apteki indywidualne, zamykane są nawet te z wielowiekowymi tradycjami, przybywa natomiast aptek sieciowych.
1
2